Veľké náhrdelníky

Donna Karan
Móda momentálne diktuje masívne náhrdelníky. Navrstvené náhrdelníky vyzerajú luxusne a podmanivo. Nie všetky, ktoré ponúkajú butiky, sa mi však páčia, presnejšie - nemám pocit, že by korešpondovali s mojím vekom. Priveľa hrubých zlatých retiazok v kombinácii s obrovskými perlami, kryštálmi, punkerskými cvočkami atď. Z diaľky to vyzerá wow, z blízka trošku kolotočovo. Pre mladé dievčatá ako stvorené, pre nás treba hľadať niečo sofistikovanejšie alebo z kvalitných materiálov od známych značiek, čo je však joj drahé.

Zdroj: Donna Karan
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent

Dá sa nájsť aj niečo pre bežnú smrteľníčku? Naše e-shopy ponúkajú napríklad toto:


Masívny trojradový náhrdelník v trojfarebnom prevedení, ktorý kombinuje jemnú krémovú, decentnú oranžovú a elegantnú čiernu farbu so zlatým zakončením v každom rade.
Ako materiál bola použitá hrubá textília v troch farebných prevedeniach a bižutériový kov. Náhrdelník je veľkostne prispôsobiteľný pomocou retiazkového zapínania.
Predáva bravura.sk


Kovový náhrdelník,ktorý je masívny svojím vzhľadom, ale s veľmi ľahkou váhou.
Predáva evasgallery.sk


Náhrdelník Mikloshko so Swarovského kryštálmi.
Predáva eshop.spleen.sk


Aké náušnice k výraznému náhrdelníku? Úplne nenápadné alebo žiadne.
Kovový náhrdelník masívny svojim ale s veľmi ľahkou váhou, príjemný na nosenie, nezaťaží váš krk. Dĺžka náhrdelníka je 55 cm, dĺžka sa dá nastaviť podľa potreby.

Baba Slováková

1 komentár:

  1. Ten kovový je super!!!Najviac sa hodia na ženám s nahým dekoltom.

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem vám všetkým za komentáre. Komentovať môžete i anonymne, bez google účtu. Pripojte však, prosím, aspoň krstné meno alebo pseudonym :)

Môžete sa prípadne pýtať i prostredníctvom e-mailu, rada vám zodopoviem na otázky: babieleta@gmail.com
Móda nemá vek! Zdraví Baba

Instagram