Ivana Trump (1949)

Ivana Trump v roku 2014, zdroj: www.prozeny.blesk.cz
Je čoraz ťažšie vyzerať na tridsať.
Do americkej miliardárky českého pôvodu Ivany Trump som sa pôvodne obúvať nechcela.Vkusom neoplývala ani za mlada, hoci bola nepochybne krásna. S tými jej outfitmi od kolotoča nebola nijakovsky inšpiratívna ani vtedy, ani potom a vlastne ani nikdy. O strate súdnosti v babičkovskom veku sa už na celom svete popísalo more článkov. Plastické operácie, bikiny, minisukne, mladí milenci a výstredné správanie, toto je už všetkým známe.

O to viac ma prekvapilo, keď som z ničoho nič a úplne nepripravená objavila Ivanu oblečenú normálne!
Zdroj: www.prozeny.blesk.cz

Najprv si priblížme bežný štýl madame Trump v posledných rokoch. Ani neviem, načo... Pre výstrahu?

Ivana v Saint Tropez v roku 2011 ukazuje v tínedžerskom ohoze slnkom spálenú a zošúverenú kožu.

Medzi nami... neverím, že takto dokáže kožu zrasovať len francúzske slnko. Myslím, že tieto nôžky absolvovali odsávanie tuku a toto je výsledok. 

Photos courtesy of Fame/Flynet.
Nestačí mať štíhlu postavu a dlhé nohy. Tuto už kráča očividne vysušená a ohnutá babička.V jednoduchom black and white outfite je to oveľa lepšie.

Strohé púzdrové fialkové šaty s krátkym svetríkom sú celkom fajn. Len prečo sa Ivana tvári stále tak nešťastne?

www.eonline.com

Tak toto ma dostalo. Minisukňa síce musí byť, ale je už aspoň dlhšia. Zakrytá je ovisnutá koža na pažiach, dokonca aj výstrih je decentný. Ivana Trump konečne šik! Čože sa stalo?

Ivana Trump na módnej prehliadke Zang Toi počas Mercedes-Benz Fashion Week Spring 2015 v salóne v Lincoln Center 9. septembra 2014 v New Yorku.

http://www.zimbio.com

Chce to naozaj súdnosť a dobrého vizážistu. Skrátiť pazúre a nosiť pančuchy. Budem pani Trump sledovať a držať palce. Možno sa jej napokon predsa len podarí dostať sa do inšpiratívnej galérie "Babičky"... 

Baba Slováková

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Ďakujem vám všetkým za komentáre. Komentovať môžete i anonymne, bez google účtu. Pripojte však, prosím, aspoň krstné meno alebo pseudonym :)

Môžete sa prípadne pýtať i prostredníctvom e-mailu, rada vám zodopoviem na otázky: babieleta@gmail.com
Móda nemá vek! Zdraví Baba

Instagram